Wielokrotny autoresponder
Autoresponder impleBOT

Autoresponder impleBOT

Najlepszym polskim autoresponderem jest obecnie impleBOT.pl, który wywodzi się spod skrzydeł Piotra Majewskiego, jednego z najbardziej znanych specjalistów od marketingu internetowego, autora kultowej już książki Czas Na E-Biznes oraz serwisu internetowego o tej samej nazwie.

Stwierdzenie, iż jest to najlepszy autoresponder na polskim rynku jest oczywiście moją prywatną opinią. Jest ona jednak w pełni uzasadniona, na co w internecie można znaleźć wiele dowodów. Wystarczy poczytać opinie użytkowników oraz osób, których codzienna praca związana jest z e-biznesem. Zapewniam, że większość z nich nie bez powodu, korzysta właśnie z autorespondera impleBOT. W momencie pisania tego tekstu, było założonych ponad 44 tys. autoresponderów! Jest to wręcz niesamowita liczba, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę, jak wciąż mało popularną dziedziną jest u nas zarabianie w sieci.

Funkcje autorespondera impleBOT:

 • wielokrotny autoresponder
 • liczba subskrybentów bez ograniczeń
 • liczba wiadomości autorespondera bez ograniczeń
 • filtrowanie listy subskrybentów
 • wysyłanie jednorazowych mailingów
 • testowanie mailingów przed wysyłką
 • możliwość ukrycia informacji o systemie
 • obsługa subskrybentów we własnej domenie
 • e-mail z prośbą o potwierdzenie podpisany przez Ciebie
 • śledzenie kliknięć w max 3 linki w mailingach
 • raport: wysyłki e-maili i rezygnacji
 • raport: metody pozyskiwania subskrybentów
 • raport: źródła pozyskiwania subskrybentów

Abonamenty autorespondera impleBOT

Abonament impleBOT można wykupić w dwóch wersjach:

Łatwo jest więc policzyć, że podejmując decyzję o wykupieniu płatnego abonamentu impleBOT, warto jest zdecydować się na abonament roczny, ponieważ pozwala to zaoszczędzić aż 47 zł w ciągu roku.

Na pierwszy rzut oka, niektórym może się wydawać, że jest to wysoka cena. Z doświadczenia jednak wiem, iż za tak profesjonalne narzędzia, które w USA czy Europie Zachodniej kosztują zwykle ok. 100$ miesięcznie, warto zapłacić tak niewielką, nawet jak na polskie realia, kwotę. Jest to podyktowane tym, że autorespondery i listy mailingowe są uznawane za najlepsze źródło dochodu dla wszystkich ludzi, którzy chcą zarabiać pieniądze korzystając z internetu. Fakt opłacalności posiadania własnej listy mailingowej jest niepodważalny i potwierdzają to liczne testy przeprowadzane przez specjalistów od wielu lat.

Na przykład:

Masz na liście 1500 subskrybentów (a to wcale nie jest dużo). Postanawiasz wysłać do nich maila z informacją o nowym, ciekawym produkcie, którego sprzedaż przynosi Ci jednorazowo 10 zł zysku. Nawet jeżeli Twoja lista będzie miała bardzo niską konwersję w wysokości 2%, to towar zakupi 30 osób i zarobisz na tym 300zł! Nie dość, że są to rozważania z założeniem bardzo niskiej konwersji i niedużej prowizji/marży, to nikt też nie ogranicza ilości takich wiadomości.

Piotr Majewski jest tak pewny wartości swojego autorespondera, że każdy może go przetestować przez 14 dni za darmo!

Dla profesjonalistów

Piotr Majewski, o którym pisałem na początku tej strony, prawdopodobnie korzystając ze swoich doświadczeń, pomyślał również o osobach, które mogą potrzebować nawet kilkudziesięciu takich list mailowych i przygotował dla nich specjalne pakiety:

Może się to niektórym wydawać zaskakujące: po co komu tyle list? Sam znam kilka osób, które korzystają z kilkudziesięciu list i dzięki temu zarabiają wręcz niesamowite pieniądze. Wyrazy uznania dla Piotra, za tak duże zniżki dla kolegów po fachu.

Darmowy autoresponder freeBOT

Nie chcę, żebyś pomyślał, że za wszelką cenę chcę Cię namówić do wydania pieniędzy, dlatego chciałbym dodać, że impleBOT.pl występuje również w wersji darmowej, która nosi trochę inną nazwę, mianowicie: freeBOT.pl.

Jak się pewnie domyślasz, jest ona niestety znacznie ograniczona, w porównaniu z płatną wersją. Nie ma w niej nawet możliwości wysłania mailingu do subskrybentów.

Przy dłuższym używaniu okazuje się ponadto, iż nie jest on do końca kompletnie bezpłatny. Występuje w nim bowiem limit danych (100 mb), którego przekroczenie i wiąże się z opłatami. Można wówczas dokupować pakiety danych, które dostępne są w 6 wielkościach:

 • 1 GB - 30 zł
 • 2 GB - 47 zł
 • 5 GB - 104 zł
 • 10 GB - 150 zł
 • 20 GB - 240 zł
 • 30 GB - 270 zł
Podsumowanie

Autoresponder impleBOT jest, w moim przekonaniu, najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto poważnie myśli o zarabianiu w sieci. Mimo, iż jest to narzędzie komplementarne, które posiada wszystkie niezbędne funkcje, to jego użytkowanie nie wiąże się z jakimiś kosmicznymi opłatami.

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić najlepszy polski wielokrotny autoresponder, którym bez wątpienia jest:

Autoresponder impleBOT

Newsletter

E-biznes